M. Kuzminskas ir vėl sugrįžo į kostiumą, L. Ballas pagerino NBA rekordą, o „Spurs“ pažemino „Bulls“ (REZULTATAI, VIDEO)

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Niujorko „Knicks“ ekipa 118:91 nepasigailėjo Sakramento „Kings“ krepšininkų.

Nors lietuvis sulaukė šanso rungtynėse prieš tai ir buvo ant parketo išbėgęs dvejoms minutėms, šį kartą M. Kuzminskas sugrįžo į sau įprastesnę rolę. Puolėjas nebuvo registruotas rungtynėms, o vietoje sportinio „Knicks“ treningo lietuvis buvo pasipuošęs kostiumu.

„Knicks“ į pergalę vedė Kristapas Porzingis, kuris pelnė 34 taškus (4/6 trit.), 20 pridėjo Courtney Lee, o Enesas Kanteris 17 (13 atk. k.).

„Kings“ komandoje rezultatyviausias buvo Scalas Lavissiere ir Buddy Hieldas, kurie pakilęe nuo suolo atitinkamai pelnė 19 ir 17 taškų.

Tuo tarpu Los Andželo „Lakers“ nesugebėjo atsilaikyti prieš Milvokio „Bucks“ krepšininkus ir nusileido 90:98.

Dar likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos „Bucks“ pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau „Lakers“ jį šiek tiek ištirpdino. Tiesa, „Bucks“ neleido jam sumažėti labiau nei 8 taškai ir šventė užtikrintą pergalę.

„Bucks“ gretose tradiciški siautėjo Giannis Antetokounmpo pelnęs 33 taškus ir atkovojęs 15 atšokusių kamuolių. 16 taškų pridėjo Malcolmas Brogdonas, o 13 Khrisas Middletonas.

„Lakers“ gretose Kyle‘as Kuzma pelnė 21 tašką ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių. Pagaliau rungtynes pateisinančias viltis sužaidė ir Lonzo Ballas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius ir blokavo 4 metimus.

L. Ballas tapo jauniausiu krepšininku NBA istorijoje, kuris užfiksavo trigubą dublį.

O San Antonio „Spurs“ pademonstravo, kokie yra nesvetingi. Jie namuose net 39 taškų skirtumu, 133:94 nepaliko nei menkiausių vilčių Čikagos „Bulls“ krepšininkams.

Jau po pirmojo kėlinio „Spurs“ pirmavo 22 taškų skirtumu, nors antrajame ketvirtyje milžiniška persvara buvo kiek apmažinta. Tačiau dar papildo 23 taškai prie persvaros antroje rungtynių dalyje ir „Bulls“ buvo priversti palikti aikštę labai žemai nuleistomis galvomis.

„Spurs“ ekipoje net 8 krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. Pau Gasolis pelnė 21 (10 atk. k.), Dejounte Murray 17, Davis Bertanis 16, Brendonas Paulas ir Rudy Gay po 15.

„Bulls“ ekipoje Robinas Lopezas ir Bobby Portisas pelnė po 17, o Krisas Dunnas pridėjo 15 taškų.

Atlantos „Hawks“ 94:113 Vašingtono „Wizards“
Los Andželo „Clippers“ 103:111 Naujojo Orleano „Pelicans“
Memfio „Grizzlies“ 96:111 Hjustono „Rockets“
Klivlendo „Cavaliers“ 111:104 Dalaso „Mavericks“
Filadelfijos „76ers“ 114:135 Oklendo „Warriors“
Orlando „Magic“ 107:125 Denverio „Nuggets“
Minesotos „Timberwolves“ 110:118 Finikso „Suns“
Bruklino „Nets“ 106:114 Jutos „Jazz“