M. Kuzminskas ir A. Gudaitis buvo komandos lyderiais, o „AX Armani“ iškovojo triuškinančią pergalę (VIDEO)

Lietuviškasis Italijos klubas pasižymėjo dar viena galinga pergale prie kurios prisidėjo ir mūsiškiai. Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis padėjo "AX Armani" (9/0) svečiuose nugalėti Cantu "Acqua S.Bernardo" (3/6) komandą rezultatu 74-101 (18:18, 18:26, 16:20, 22:37).

Nors rungtynės prasidėjo lygiai ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus, tačiau jau antrame svečiai atitrūko nuo namų komandos. Antroje rungtynių pusėje skirtumas tik didėjo, o ketvirtame kėlinyje Milano krepšininkai surengė tiesiog tikrą šou ir pelnė 37 taškus.

Mindaugas Kuzminskas tapo lyderiu ir per 21 minutę pelnė 20 taškų (6/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, prasižengė kartą, tačiau net keturis kartus išprovokavo pražangas.

Artūras Gudaitis per 19 minučių pelnė 19 taškų (8/9 dvitaškiai, 3/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas, perėmė vieną kamuolį, tačiau pats prarado 3.

Pralaimėtojų gretose D. Jeffersonas surinko 20, F. Gaines pridėjo 16 taškų.

Italijos lygoje Milano klubas ir toliau išlieka nepralaimėjęs.