M. Kalnietis vėl puikiai dalino kamuolius, o jo komanda reguliarų sezoną baigė pergale

Prancūzijoje rungtyniaujantis lietuvis ir vėl pasižymėjo solidžiu žaidimu atakų organizatoriaus pozicijoje. Mantas Kalnietis su Vilerbano ASVEL (27-7) svečiuose sutriuškino Fos-sur-Mer (9-25) krepšininkus rezultatu 85:62 (19:11, 28:11, 19:16, 19:24).

Jau pirmame kėlinyje viskas klostėsi sėkmingai ir mūsiškio ekipa tolo nuo varžovų. Tą patį jie darė ir antrame ketvirtyje, kuriame susikūrė didelį dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos situacija per daug nesikeitė ir tik paskutinėje rungtynių dalyje namų ekipa sugebėjo šiek tiek sušvelninti rezultatą.

M.Kalnietis per 15 minučių neatakavo krepšio, tačiau atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, atliko net 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo ir prasižengė po kartą, išprovokavo 3 pražangas ir dvikovą baigė su 11 naudingumo balų.

Rezultatyviausi komandoje buvo M. Bilanas ir C. Galliou jie pelnė po 13 taškų.

Pralaimėtojų gretose P. Pelos surinko net 21 tašką.