M. Kalnietis tritaškiais padėjo savo komandai iškovoti dar vieną pergalę (VIDEO)

Lietuvis, kuris šiuo metu žaidžia Prancūzijoje ir toliau demonstruoja kokybišką žaidimą. Mantas Kalnietis su atstovaujama Lijono "Villeurbanne-Asvel" (10/2) komanda pasiekė dar vieną pergalę, šį kartą svečiuose prieš Le Portel (4/8). Galutinis rungtynių rezultatas 69:72 (23:18, 20:27, 11:14, 15:13) svečių naudai.

Rungtynės buvo atkaklios, o pirmą kėlinį geriau sužaidė namai, tiesa antrame kėlinyje jau geriau atrodė mūsiškio komanda, kuri išsiveržė į priekį prieš ilgąją pertrauką. Antroje rungtynių dalyje abi komandos rezultatyvumu nepasižymėjo ir pasidalino po kėlinį, tačiau to užteko pasiekti pergalę Lijonui.

M. Kalnietis per 27 minutes surinko 14 taškų (1/2 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai) atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius, taip pat jis perėmė ir prarado 2 kamuolius.

Rezultatyviau pasirodė tik M. Bilanas, kurio sąskaitoje 15 taškų.

Pralaimėtojų gretose A. Hilliardas surinko 15, B. Manginas pridėjo 14.