M. Kalnietis pasižymėjo rezultatyvių perdavimų skaičiumi, o ASVEL laimėjo (VIDEO)

Lietuvis rungtyniaujantis Prancūzijoje su komanda jau yra užsitikrinęs pirmą nacionalinės lygos lentelės vietą, tačiau ir toliau kovoja dėl kiekvienos pergalės. Mantas Kalnietis su Vilerbano ASVEL (26-7) namuose nugalėjo Gravlino–Diunkerko BCM (16-17) komandą rezultatu 95:72 (16:16, 26:20, 33:12, 20:24).

Nors pirmą kėlinį svečiai dar priešinosi ir jis baigėsi lygiu skirtumu, tačiau jau prieš einant į ilgąją pertrauką pirmavo mūsiškio komanda. Antroje rungtynių dalyje dar vieną žingsnį link pergalės žengė lietuvio ekipa, kuri jau pirmavo galingu taškų skirtumu. Paskutinis ketvirtis jau nieko nepakeitė, nors jį laimėjo svečiai.

M.Kalnietis pasižymėjo ne taškais, jis per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), tačiau atliko net 11 rezultatyvių perdavimų, jis taip pat 2 sykius prasižengė, išprovokavo pražangą bei pasirodymą pabaigė su 12 naudingumo balų.