M. Kalnietis prie pergalės prisidėjo puikiai dalindamas kamuolius, A. Juškevičius buvo kuklus

Prancūzijoje rungtyniaujantys lietuviai surengė skirtingus pasirodymus, tačiau jų komandos iškovojo pergales. Mantas Kalnietis su ASVEL (21-6) ekipa, namuose rezultatu 82:73 (14:16, 17:18, 29:19, 22:20) įveikė Šalono „Reims“ komandą.

Rungtynės nebuvo lengvos, o pirmus du kėlinius mažu atotrūkiu laimėjo svečių komanda. Visgi po ilgosios pertraukos lietuvio ekipa įjungė antrą pavarą ir sužaidė puikų ketvirtį, kuris leido panaikinti deficitą ir išsiveržti į priekį. Paskutinis kėlinys buvo apylygus, tačiau to užteko.

M. Kalnietis per 28 minutes pelnė tik 4 taškus (1/3 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), tačiau jis taip pat atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Rezultatyviausias komandoje buvo A. Slaughteris su 25 taškais.

Kitame susitikime Ado Juškevičiaus "Nanterre 92" pasiekė pergalę prieš Le Mano "Sarthe" rezultatu 84:75 (21:23, 23:15, 18:22, 22:15).

Mūsiškis per 13 minučių surinko vos 2 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, tačiau prasižengė 3 kartus.

Jo komandą gelbėjo Jeremy Senglinas su 22 taškais.