M. Kalnietis padėjo komandai iškovoti Prancūzijos taurę

Prancūzijoje žaidžiantis Lietuvos rinktinės įžaidėjas pasižymėjo dar vienų geru pasirodymu, kurio dėka jo komanda iškovojo Prancūzijos taur. Mantas Kalnietis su Vilbernano ASVEL finale pranoko Le Mano "Sarthe" rezultatu 70:61 (18:22, 8:13, 23:14, 21:12)

Rungtynių pirmoji dalis lietuvio ekipai nesiklostė sėkmingai ir jie pralaimėjo tiek pirmą kėlinį, tiek antrą. Po ilgosios pertraukos grįžęs mūsiškis su komandos draugais sugebėjo panaikinti visą deficitą trečiame ketvirtyje, o ketvirtame išsiveržė į priekį.

M.Kalnietis per 25 minutes surinko 10 taškų (0/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvaus perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus prasižengė ir blokavo 2 metimus, surinkdamas 13 naudingumo balų.