M. Kalnietis žaidė puikiai ir padėjo komandai po pratęsimo pasiekti pergalę (VIDEO)

Europos taurėje žaidžianti Prancūzijos komanda su lietuviu jau turi bilietus į kitą etapą, o paskutinėje kovoje nugalėjo Rusijos ekipą. Mantas Kalnietis su "ASVEL" (7-3) komanda tik po pratęsimo šventė pergalę svečiuose prieš Peterburgo "Zenit" (4-6) komandą rezultatu 81:84 (27:21, 20:19, 10:17, 17:17, 7:10).

Nors susitikimą geriau pradėjo "Zenito" krepšininkai ir susikūrė nedidelį pranašumą, kuri pavyko išsaugoti iki ilgosios pertraukos, tačiau jau po jos rezultatas tapo lygus. Ketvirtasis kėlinys taip pat pasibaigė lygiu rezultatu, nors abi komandos turėjo progą nepaleisti pranašumo.

Po pratęsimo pergalę šventė mūsiškio "ASVEL" komanda.

M. Kalnietis per 23 minutes surinko 14 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą pažeidė taisykles bei privertė 4 kartus varžovus prasižengti ir surinko 15 naudingumo balus.

Rezultatyvesnis buvo tik A. Noua su 17 taškų.

Pralaimėtojų gretose P.Scrubb su 18 taškų, o dar 14 pridėjo S. Karasev.