M. Kalnietis sužaidė solidžiai ir antrą kartą su komanda aplošė A. Juškevičius ekipą pusfinalyje (VIDEO)

Prancūzijos lygos pusfinalio etape savo klausimus sprendžia du lietuviai, kurie su savo komandomis nori patekti į finalą. Visgi antrame serijos susitikime ir vėl pranašesnis buvo Mantas Kalnietis su Vilerbano ASVEL prieš "Nanterre 92" komandą su Adu Juškevičiumi.

Antrų rungtynių rezultatas 82:70 (23:25, 21:16, 19:15, 19:14), o serijoje iki trijų pergalių, 2:0 pirmauja ASVEL.

Rungtynės prasidėjo nuo aktyvaus žaidimo ir abi komandos iš pradžių laikėsi viena prie kitos. Vis dėl to antrame kėlinyje namai pradėjo tolti ir, tai jie darė visuose likusiuose ketvirčiuose.

M. Kalnietis per 24 minutes surinko 14 taškų (4/5 tritaškiai, 2/2 baudos metimų), jis taip pat išprovokavo 6 pražangas, atkovojo 3, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, taip pat perėmė vieną, tačiau prarado 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Tuo tarpu pralaimėtojų gretose A. Juškevičius per 19 minučių pelnė vos 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), jis taip pat perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.