M. Kalnietis įtemptose rungtynėse Prancūzijoje su komanda iškovojo vieno taško pergalę (VIDEO)

Prancūzijoje rungtyniaujantis mūsiškis su komanda turėjo kaip reikiant paplušėti, kad iškovotų svarbią pergalę prieš netolimus lentelės kaimynus. Mantas Kalnietis su Vilberano ASVEL (22-7) rezultatu 92-91 (29:19, 19:26, 24:27, 20:19) nugalėjo Monako "AS Monaco" (19-10).

Visas rungtynes vyko atkakli kova, o lietuvio ekipai susikurto pirmo kėlinio dviženklio pranašumo išlaikyti nepavyko ir jau antrame kėlinyje jis pradėjo tirpti. Antroji rungtynių pusė buvo dar kovingesnė ir žaidimas vyko taškas į tašką iki paskutinių akimirkų.

M.Kalnietis nugalėtojams per 20 minučių žaidimo surinko 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, sau ir varžovams uždirbo po 3 pražangas bei surinko 3 naudingumo balus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo D. Lightly su 15 taškų.

Pralaimėtojų komandoje D. Bost'as surinko 17.