M. Kalnietis dalino kamuolius, o jo komanda šventė lengvą pergalę (VIDEO)

Prancūzijoje rungtyniaujantis lietuvis po pertraukos vėl grįžo į nacionalinę lygą su komanda. Mantas Kalnietis su atstovaujama Lijono ASVEL (16-5) komanda nesunkiai pasiekė pergalę namuose prieš "Le Portel" (6-15) ekipą rezultatu 91:73 (21:17, 26:20, 25:19, 19:17).

Mūsiškio komanda laimėjo visus keturis kėlinius ir jau nuo rungtynių pradžios kūrėsi pranašumą ir vis tolo nuo priešininkų, kurie taip ir nesukūrė didesnės intrigos.

M. Kalnietis per 22 minuntes pelnė vos 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), tačiau jis atliko net 7 rezultatyvius perdavimus, tiesa du kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo Charlsas Kahudi su 20 taškų, Davidas Lighty pridėjo 16.

Pralaimėtojų gretose Darrellas Williamsas pelnė 21 tašką, 14 pridėjo Jeanas-Victoras Traore.