M. Kalnietis buvo rezultatyvus ir puikiai dalino kamuolius, o jo komanda laimėjo (VIDEO)

Vienas iš lietuvių, kuris atstovauja savo komandą Prancūzijoje pasiekė dar vieną pergalę ir toliau išlieka lygos lyderiais. Mantas Kalnietis su atstovaujama "ASVEL" (12-2) ekipa namuose nesunkiai nugalėjo "JL Bourg" (8-6) komandą rezultatu 81-66 (20:22, 22:15, 20:19, 19:10).

Rungtynės tikrai nebuvo lengviausios namams, tačiau jie sugebėjo po pirmo kėlinio atrasti geresnį žaidimą ir pervsverti rezultatą. Antroje rungtynių dalyje didesnių problemų nekilo.

M. Kalnietis šiame mače žaidė 29 minutes ir pelnė 10 taškų (3/3 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamolius, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo 4 kartus ir prasižengė 2 kartus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo M. Bilanas su 18 taškų, o dar 13 pridėjo L. Jean-Charlesas.

Pralaimėtojų komandoje Z. Wright pelnė 14, Y. Ndoye 11 taškų.