M. Kalnietis su ASVEL išvykoje nugalėjo Rusijos „Lokomotiv“ (VIDEO)

Europos taurės pirmame TOP16 susitikime netikėtą pergalę iškovojo Prancūzijos Vilerbano ASVEL klubas su Mantu Kalniečiu, kurie svečiuose nugalėjo favoritais laikytus Kubanės "Lokomotiv" krepšininkus rezultatu 65:67 (15:15 19:19, 18:17, 13:16).

Visas rungtynes kova vyko taškas į tašką ir nei viena komanda negalėjo atitrūkti nuo varžovų, o pirmieji du kėliniai baigėsi lygiu rezultatu. Antroje rungtynių dalyje situacija išliko labai panaši, tačiau sėkmingiau ketvirto kėlinio pabaigą sužaidė svečiai iš Prancūzijos.

M. Kalnietis rezultatatyvus nebuvo, jis per 23 minutes pelnė 4 taškų (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo A. Kaba su 16 taškų, dar 15 pridėjo D. Lighty.

Pralaimėtojų gretose J. McLeanas surinko 17, o 13 taškų pelnė M. Ponitka.