M. Johnsonas pasitraukė iš "Lakers" prezidento pareigų

Twitter nuotr.
2019-04-10 12:50 extra77

basketnews.lt

Magicas Johnsonas nusprendė pasitraukti iš Los Andželo „Lakers“ krepšinio operacijų prezidento pareigų motyvuodamas tuo, kad nori grįžti į paprastesnio gyvenimo ritmą.

Legendinis krepšininkas šias pareigas „Lakers“ klube užėmė dvejus metus, nuo 2017 metų vasario mėnesio. Apie žinią, kad traukiasi iš savo posto, jis paskelbė prieš praėjusios nakties rungtynes su Portlando „Trail Blazers“, kurios komandai – paskutinės šį sezoną.

„Kitoje pusėje man dirbti kur kas maloniau, nes dabar, jau rytoj, aš čia turėčiau paveikti kitų žmonių pragyvenimo šaltinį ir gyvenimą. Pagalvojau apie tai ir nusprendžiau, kad man tai nėra smagu. Aš nesu toks. Noriu grįžti prie malonumų, noriu grįžti prie to, kuo buvau prieš priimdamas šį darbą“, – apie savo sprendimą sakė Johnsonas.

59-erių vyriškis šį darbą priėmė 2017 metų vasario mėnesį. Jis pažymėjo, kad „Lakers“ vadovams apie savo sprendimą prieš viešą pranešimą nebuvo pasakęs.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...