M.Jameso metimas paskandino Eurolygos lyderius

„Twitter" nuotr.
2019-12-21 02:03 eurobasket.lt

Turkijoje įvyko praėjusio sezono Eurolygos finalo pakartojimas, o pergalę taip pat šventė Maskvos CSKA (10/5) klubas. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai paskutinėmis sekundėmis 81:80 (23:20, 20:25, 16:19, 22:14) palaužė lygos lyderius Stambulo "Anadolu Efes" (12/3) krepšininkus, kurie turnyrinės lentelės viršūnėje susilygino su Madrido "Real".

Lemiamo ketvirčio viduryje CSKA lyderis Mike'as Jamesas pataikė dvitaškį su pražanga ir tolimą metimą bei išlygino rezultatą - 74:74. Svečiams išsiveržus į priekį ketvirtą tritaškį iš tiek pat galimų smeigė Krunoslavas Simonas - 77:76.

Prasidėjus paskutinei minutei Tiboras Pleissas gavo du blokus vienoje atakoje, o Johannesas Voigtmannas realizavo ti vieną baudos metimą - 79:79. Likus pusei minutės šeimininkai dukart puolime atkovojo kamuolį, o T.Pleissas pataikė tik vieną baudą - 80:79. M.Jamesas dvitaškiu išvedė "armiečius" į priekį, o pergalę galėjęs atnešti Shane'o Larkino dvitaškis priešpaskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

Labai prastas rungtynes sužaidė vienas Turkijos čempionų lyderių vsilije Micičius. Buvęs žalgirietis per 22 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/4 trit.), 4 kartus suklydo ir baigė pasirodymą su -1 efektyvumo balu.

"Anadolu Efes": Krunoslavas Simonas 21 (4/5 trit., 5 atk. kam.), Shane'as Larkinas 18 (4/7 trit., 4 rez. perd.), Rodrigue Beaubois 10, Tiboras Pleissas (5 atk. kam.) ir Sertačas Sanli po 8.

CSKA: Mike'as Jamesas 28 (5/5 dvit., 5/7 trit., 6 atk. kam., 4 rez. ped., 36 naud. b.), Kyle'as Hinesas 16 (8/10 dvit., 6 atk. kam., 2 bl.), Johannesas Voigtmannas 15 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 10.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)