M. Grigonis – apie mėgstamiausią socialinį tinklą, stovintį šuniuką bei Balio salą (VIDEO)

2019-01-17 13:05 extra77

zalgiris.lt

„Žalgiris TV“ tęsia pažintį su Kauno „Žalgirio“ krepšininkų socialiniais tinklais laidų rubrikoje #FollowMeZalgiris. Šįkart apie savo įpročius ir nuotraukas mėgstamiausiame socialiniame tinkle „Instagram“ pasakojo Marius Grigonis.

„Dažnai įrašų į „Instagram“ socialinį tinklalapį nekeliu, bet „Instagram story“ būseną atnaujinu bent kartą į dieną. Dažniausiai „Instagram“ seku įžymybes. Ne vien sportininkus. Seku ir visokias grupes, skelbiančias įdomius faktus“, – teigė gynėjas.

Laidos metu žalgirietis papasakojo ir apie dalį savo paviešintų nuotraukų „Instagram“ profilyje.

„Draugė, grįžusi namo, nufotografavo mūsų stovintį ant dviejų letenėlių šuniuką. Jis taip jos laukė. Galvojome, kad greitai šuo pradės šnekėti. Buvo juokinga“, – linksmą istoriją prisiminė M.Grigonis.

Kita nuotrauka, apie kurią papasakojo Marius, priminė žaidėjo medaus mėnesį Balio saloje.

„Medaus mėnesio vykome į Balį. Kol dar ten buvo galima įskristi. Tada išbandžiau sūpynes su įspūdingu vaizdu. Viskas ten labai gražu, kaip ir nuotraukoje matosi“, – tvirtino M.Grigonis.

FollowMeZalgiris epizodo metu M.Grigonis taip pat papasakojo apie keletą kitų įkeltų savo įrašų bei pasidalino mintimis, kas iš kitų žalgiriečių kelia įdomų turinį.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...