M. Grantas pagerino sezono rezultatyvumo rekordą, „Nevėžis“ džiaugėsi pirmąja pergale (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Kėdainių „Nevėžio“ klubas nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ čempionate.

Malcolmo Granto vedami svečiai 80:74 nugalėjo Utenos „Juventus“ komandą ir paliko pastaruosius be pergalių.

Šis mačas buvo paskutinis uteniškių strategui Gediminui Petrauskui. Apie atsistatydinimą iš vyriausiojo trenerio pareigų 32 metų specialistas paskelbė iš karto po rungtynių.

Fantastiškai žaidęs M. Grantas per 31 aikštėje praleistą minutę pelnė net 32 taškus ir taip pagerino buvusiam Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos žaidėjui Ryanui Harrow priklausiusį rekordą (27 tšk.).

„Nevėžio“ gretose debiutavo gynėjas Richardas Kuksikas. Latvis vos per 16 žaidimo minučių pelnė 14 taškų (4/5 trit.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 21 naudingumo balą.

„Šiandien jis buvo lyg X faktorius, kuris padarė rezultatą“, – apie komandos naujoką kalbėjo R. Cvirka.

Be šių dviejų krepšininkų svečių gretose išsiskyrė 13 taškų surinkęs Justas Tamulis.

„Juventus“ ekipoje net penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių: Anthony Irelandas surinko 15, Dovis Biškauskis, Simas Buterlevičius ir Laronas Dendy pelnė po 12, o Mindaugas Kupšas pridėjo 10 taškų.

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Nevėžis“, tačiau įsižaidę uteniškiai po pirmojo kėlinio buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje (20:17). Aikštės šeimininkai nesustojo ir antrajame ketvirtyje – laimėjo jį 12-os taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 45:30.

Antrosios mačo pusės pradžioje „Juventus“ pabėgo rekordiniu skirtumu (49:30), tačiau susiėmę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (72:70). Likusioje mačo dalyje M. Granto vedamas „Nevėžis“ išlaikė trapią persvarą ir šventė pirmąją pergalę šiame „Betsafe–LKL“ čempionato sezone – 80:74.