M. Ginobili sūnus nenorėjo, kad jis baigtų karjerą dėl itin geros vištienos arenoje

2018-09-16 12:21 Krepsinis

Manu Ginobilis profesionalo karjerą pradėjo 1996-aisiais, o 2002-aisiais debiutavo ir NBA su San Antonijaus „Spurs“ marškinėliais.

Argentinietis tik šią vasarą nutarė baigti itin šlovingą krepšininko karjerą. Tiesa, atletas pripažino, kad prieš priimdamas sprendimą tarėsi ir su šeima. Krepšininkas yra trijų vaikų tėtis, o būtent vaikai ir džiaugėsi tokiu tėčio sprendimu. Tiesa, ne visi trys tam pritarė.

„Aš kalbėjausi su vaikaisi ir klausiau jų, ką jie mano apie tai, kad tėtis nebežaistų krepšinio. Jie visi tam pritarė, džiaugėsi, kad galėsime nuvykti į Argentiną ir tėtis tiek nekeliaus. Bet mano vyriausias sūnus Nico, sakė man, kad nenori, jog baigčiau karjerą.

Aš jo klausiau kodėl, o jis man atsakė: „Matai, kepta vištiena arenoje yra tiesiog nuostabi“. Aš jam sakiau, kad vištienos gausime ir taip, tad dėl to tikrai netęsiu karjeros“, - šmaikščią istoriją prisiminė M. Ginobili.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...