M. Ginobili metimas nužudė „Celtics“, „Warriors“ išvargo pergalę Detroite (VIDEO, REZULTATAI)

Itin įnirtingose rungtynėse San Antonio „Spurs“ ekipa 105:102 sugebėjo palaužti Bostono „Celtics“.

Rungtynių herojumi tapo 40-metis Manu Ginobili, kuris smeigė pergalingą tritaškį likus 5 sekundėms. Vis dėlto, kova taškas į tašką vyko ne visų rungtynių metu.

„Celtics“ jau rungtynių pradžioje spurtavo 11:0, tačiau „Spurs“ jiems pabėgti toliau neleido. Jau į ilgąją pertrauką „Spurs“ ekipa žengė pirmaudama vieno taško skirtumu.

Likus kiek mažiau negu dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, Kyrie Irvingo tritaškis išvedė „Celtics“ į priekį 102:100, tačiau rezultatą iškart išlygino LeMarcusas Aldridge‘as.

Komandos apsikeitė keliomis netiksliomis atakomis, tačiau likus 5 sekundėms į visus klausimus atsakė M. Ginobili su pergalingu tritaškiu.

„Spurs“ ekipoje rezultatyviausias buvo L. Aldridge‘as pelnęs 27 taškus (10 atk. k.), Rudy Gay pridėjo 15, o Pau Gasolis 14 (11 atk. k.).

„Celtics“ ekipoje išsiskyrė K. Irvingas su 36 taškais, Jaysonas Tatumas pridėjo 20, Jaylenas Brownas 15, o Terry Rozieras 13.

Tuo tarpu Oklendo „Warriors“ po didelių sunkumų 102:98 palaužė Detroito „Pitsons“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse „Warriors“ ekipai negalėjo padėti čiurnos traumą besigydantis Stephenas Curry, o tai atsispindėjo tritaškių pataikyme. „Warriors“ per pirmus du kėlinius pataikė 1 tritaškį iš 12.

Tačiau „Warriors“ po pertraukos išėjo susikaupusi ir ketvirtį laimėjo 31:17. Šiame kėlinyje Kevinas Durantas pelnė 13 taškų, o po jo „Warriors“ pirmavo 77:67.

„Pistons“ taip pat nesiruošė sudėti ginklų, o likus žaisti 23 sekundes jų deficitas siekė tik du taškus. Po to Shaunas Livingstonas prametė du baudų metimus, o Detroito ekipa turėjo progą išlyginti ar net persverti rezultatą.

Vis dėlto Reggie Jacksono metimas skriejo pro šalį, o Klay Thompsono ranka prie baudų metimų linijos nedrebėjo.

„Pistons“ ekipoje rezultatyviausias buvo Avery Bradley pelnęs 25 taškus, Reggie Jacksonas pridėjo 16, Tobiassas Harrisas 11.

„Warriors“ ekipoje nesustabdomai žaidė K. Durantas pelnęs 36 taškus (10 atk. k.), K. Thompsonas pridėjo 21, Davidas Westas 11, S. Livingstonas 10.

Čikagos „Bulls“ 119:111 Šarlotės „Hornets“
Denverio „Nuggets: 103:89 Orlando „Magic“
Dalaso „Mavericks“ 102:109 Milvokio „Bucks“
Sakramento „Kings“ 116:109 Naujojo Orleano „Pelicans“