M. Gebeno dvitaškis atvedė „Juventus“ į pergalę prieš „Nevėžį“

lkl.lt

Utenos „Juventus“ (10/14) krepšininkai tik po pergalingo Martino Gebeno metimo sugebėjo palaužti Kėdainių „Nevėžį“ (4/20). Uteniškiai revanšavosi prieš „Nevėžį“ po patirto pralaimėjimo sausio mėnesį. Būtent tai ir buvo paskutinė kėdainiečių pergalė šalies čempionate.

Visų rungtynių metu situaciją kontroliavę, tačiau pabėgti nesugebėję „Juventus“ krepšininkai 90:86 (22:21, 21:18, 22:21, 25:26) įveikė „Nevėžį“, kuriam tai buvo šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

Nors „Juventus“ bandė bėgti, tačiau po Martino Junakovičiaus ir Adonte Parkerio tritaškių rezultatas, likus žaisti 30 sekundžių, tapo lygus – 86:86. Lemiamoje atakoje Aleksandras Zacharovas prametė dvitaškį, tačiau kamuolį atkovojęs M. Gebenas, likus žaisti 5 sekundes, pelnė pergalingus „Juventus“ taškus.

Nors „Nevėžis“ dar turėjo šansą, tačiau suklydo išsimesdami kamuolį ir taip palaidojo savo viltis. Kitoje aikštės pusėje Dovis Bičkauskis įtvirtino uteniškių pergalę baudų metimais.

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo rungtynių didvyriu tapęs M. Gebenas, kuris surino 17 taškų. Tiek pat pridėjo ir D. Bičkauskis.

„Nevėžio“ ekipoje išsiskyrė 20 tašų surinkęs Martynas Varnas ir po 15 pridėję Martinas Junakovičius bei Adonte Parkeris.

Kėdainių ekipa pirmojo kėlinio pabaigoje prarado čiurną susižeidusį Igną Labutį. Su komandos draugų pagalba į rūbinę patraukęs krepšininkas aikštėje daugiau nepasirodė.

Pirmoje rungtynių dalyje komandos kovėsi taškas į tašką ir po pirmųjų 20 minučių menką pranašumą turėjo „Juventus“ ekipa – 43:39.

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ pradėjo bėgti į priekį ir įgijo devynių taškų pranašumą (58:49). Vis dėlto svečiai neilgai trukus pavijo savo varžovus – 60:61.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir susikrovė aštuonių taškų pranašumą (79:91), tačiau „Nevėžis“ ginklų nesudėjo ir jį iškart ištirpdė – 76:79.

O likus žaisti kiek daugiau negu dvi minutes po Regimanto Minioto baudos metimų „Nevėžis“ sumažino savo deficitą iki minimalaus – 80:81. Vis dėlto, uteniškiai iniciatyvos iš savo rankų taip ir nepaleido.