LKL rekordą užfiksavęs „Vytautas“ netikėtai nugalėjo „Lietkabelį“ ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Visų laikų lygos rekordą užfiksavusi Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ čempionate.

42 tritaškius išmetę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 86:74 palaužė Panevėžio „Lietkabelį“, kuriam tai buvo jau trečioji nesėkmė paeiliui.

Tokio kiekio tolimų metimų per visą lygos istoriją nebuvo metusi nei viena komanda.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui komandas skyrė vos du taškai (64:62), tačiau spurtą 11:2 surengę „Vytauto“ krepšininkai prieš įpusėjant kėliniui susikrovė dviženklę persvarą (75:64).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Edvinas Šeškus, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 19 naudingumo balų.

„Dabar žaidžiame su energija, su dideliu noru, – po rungtynių teigė E. Šeškus. – Tikrai nesustosime ir eisime toliau. Prienai visada mėto tritaškius, o dabar leido – metėme. Kitą kartą galime ir dar daugiau išmesti.“

„Vytauto“ gretose Tomas Dimša įmetė 17 taškų, Eigirdas Žukauskas pridėjo 16 taškų, Egidijus Dimša – 14.

„Lietkabelio“ ekipoje Žygimantas Skučas surinko 15 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Adas Juškevičius pelnė 12 taškų, Kšištofas Lavrinovičius įmetė 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Atrodė, kad jau išlipome iš duobelės, gerai kovojome Miunchene, – po mačo kalbėjo rezultatyviausias „Lietkabelio“ žaidėjas Ž. Skučas. – Dabar vėl atgal į duobę. Neįsivaizduoju ką daryti.“

Aikštelės šeimininkai įmetė daugiau nei dvigubai tolimų metimų nei panevėžiečiai – 15 tritaškių prieš 7.

Per pirmuosius tris kėlinius nei viena komanda neturėjo didesnio nei aštuonių taškų pranašumo.