Lygių varžovų dvikova: K. Durantas ir L. Jamesas tarpusavio mačuose demonstruoja identišką rezultatyvumą

Pastarųjų metų NBA superfinaluose didžiausią intrigą kelia Kevino Duranto ir LeBrono Jameso dvikova, nuo kurios didžiąja dalimi priklauso ir jų komandų pasirodymai. Įdomu, kad atletai iki šiol pasirodė labai panašiai, o per trijų metų akistatas pagal įmestus taškus nė vienam iš jų nepavyko pranokti savo oponento.

Per savo karjerą NBA atkrintamosiose varžybose L. Jamesas ir K. Durantas susitiko 13 kartų. Iki šiol nė vienam iš jų nepavyko rezultatyvumu aplenkti savo kolegos. Per šias akistatas tik vienas, tiek kitas pelnė po 424 taškus – vidutiniškai po 32,6 per susitikimą.

Tiesa, L. Jamesas turi pranašumą pagal atkovotus kamuolius (10,6 prieš 7,8) ir rezultatyvius perdavimus (9,2 prieš 4,5), o K. Durantas jį pranoksta taiklumu iš visų distancijų (11% taiklesni tritaškiai, 13% taiklesnės baudos ir 2% taiklesni metimai iš visų distancijų).

Pergalių šiose akistatose daugiau iškovojo K. Durantas – jis nugalėjo 8 kartus, o L. Jameso atstovaujami klubai laimėjo 5 akistatas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts