Lyderiu tapęs Kuzminskas atvedė „Lokomotiv“ į pirmąją pergalę atkrintamosiose

Lietuviškoji Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa sėkmingai pradėjo VTB Vieningosios lygos atkrintamųjų etapą. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namuose 89:80 (22:17, 14:30, 31:20, 22:13) nugalėjo Maksvos srities „Khimki“ krepšininkus ir serijoje iki dievų pergalių išsiveržė 1-0.

Mindaugas Kuzminskas mače pasirodė rezultatyviausiai. Lietuvis per 23 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (2/4 trit., 6/8 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Reguliariojo sezono MVP tapęs Mantas Kalnietis dėl čiurnos traumos negalėjo padėti savo komandai. Prognozuojama, kad lietuvis Krasnodaro ekipai negalės padėti ir ne tik per artimiausias rungtynes, bet ir čempionato pusfinalyje, jeigu „Lokomotiv“ į jį patektų.

„Lokomotiv“ rungtynėse į duobę įkrito antrajame kėlinyje, kai Shvedo vedama „Khimi“ susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat trečiojo kėlinio vidurio. Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus 70:70, tačiau iniciatyvos ėmęsis Drew Gordonas atvedė „Lokomotiv“ į pergalę.

Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė Aleksejus Švedas, kuris per 35 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (2/10 trit., 6/11 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Antrosios serijos rungtynės vyks gegužės 13 dieną.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 23, Nigelas Williamsas-Gossas 20, Drew Gordonas 13.

„Chimki“: Aleksejus Švedas ir Errickas McCollumas po 19, Sergejus Monia 12, Sergejus Karasiovas 11, Jevgenijus Valijevas 10.