Lyderių pasigendantis Š.Jasikevičius: „Šį sezoną gal jau nesukursime stebuklų"

„Twitter" nuotr.
2019-12-21 02:18 eurobasket.lt

Devynių iš eilės pralaimėjimų serija Eurolygoje nesugniuždė Šarūno Jasikevičiaus tikėjimo Kauno „Žalgirio“ krepšininkais.

„Mes nežadžiame prastai, tiesiog reikia pataikyti patogius metimus“, – ironšikai šyptelėjo Šaras po dar vienos nesėkmės.

Penktadienį žalgiriečiai Maskvoje rezultatu 74:83 pralaimėjo Rimo Kurtinaičio treniruojamai „Chimki“ komandai, rašo Alfa.lt.

„Nesugebame pasiimti to, kas būna mūsų, nepasinaudojame šansais iškovoti pergalę. Tos pačios problemos, kaip ir visada. „Žalgiryje“ esu atsakingas už daug dalykų, taip pat ir už sutartis su žaidėjais. Tačiau aš tikiu šiais žaidėjais, kai kuriems vis dar reikia laiko įsilieti į komandą. Lauksime, nes kito kelio nėra“, – dėstė Š. Jasikevičius.

Netaiklūs metimai, anot trenerio, yra „absoliutus košmaras“. Kauniečiai Maskvoje vėl prastai atakavo iš toli, pataikydami tik 24 proc. tritaškių metimų (5 iš 21). Tiek Nigelas Hayesas, tiek K.C. Riversas iš toli metė po 6 kartus, bet pataikė vos po sykį.

„Atakuojame iš gerų padėčių ir turime pataikyti apie 40 proc. tų tritaškių. Mes susikuriame progas, daug dirbame per treniruotes, bet kiek metame per rungtynes – tiek nepataikome, – stebėjosi „Žalgirio“ strategas. – Apskritai, dar nesame subrendę kaip komanda ir reikia laukti, kantriai dirbti. Mums trūksta vedlio, kuris imtųsi iniciatyvos lemiamais rungtynių momentais. Atsiranda galimybių laimėti, bet jų nepaimame ir sulūžtame.“

Š. Jasikevičius niekada per savo krepšininko ir trenerio karjerą nebuvo atsidūręs situacijoje, kai komanda pralaimi 9 kartus iš eilės. Vis tik treneris viliasi, kad pavyks rasti kelią iš šios aklavietės.

„Komanda kol kas tai sugeba atlaikyti. Jie visi dirba gerai ir labai stengiasi. Bet per rungtynes... Šį sezoną gal jau nesukursime stebuklų, bet sakau: reikia laukti. Ankstesniais metais mes Eurolygoje perlipdavome per save, dabar negalime to padaryti. Ir mūsų žaidimas nėra blogas. Reikia tik pataikyti“, – atsiduso Š. Jasikevičius.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...