Luka Dončičius kenčia nuo komandos draugų savanaudiškumo? (VIDEO)

2018-11-09 10:41 Teniso TV

Jaunasis slovėnas, kuris jau gali pasigirti laimėtų Europos čempionatu ir triumfavimu Eurolygoje, vis dar nėra mėgstamas už Atlanto. Luka Dončičius NBA lygoje demonstruoja puikius rezultatus, kurių net patyrę NBA senbuviai nesugeba pakartoti. Visgi ne viskas jaunuoliui iš Europos klostosi sėkmingai ir jis Dalaso „Mavericks“ komandoje nėra toks gerbiamas kaip turėtų būti pagal rezultatus.

19-metis tiesiog sulaukia tokio elgesio kaip visi naujokai? Ar dėl didelio talento ir gerų rodmenų jo nemėgsta konkurentai - komandos draugai?

Panašaus likimo buvo susilaukę ir NBA legendos Maiklas Džordanas ir Madžikas Džonsonas, kurie iš pradžių irgi turėjo problemų savo komandoje.

Kaip sako žurnalistas Maikas Fišeris 19-metis slovėnas susiduria su „freezeout“ situacija, kai jo komandos draugai tiesog specialiai yra ignoruojamas.

Tokių situacijų galima buvo pamatyti jau ne vieną ir tikrai, jos yra sunkiai suvokiamos.

Luka Dončičius yra vienas iš daugiausiai renkančių taškų naujokų sąraše visame NBA, jis per rungtynes surenka po 19,4 taško, taip pat jis atkovoja 6,6 kamuolio bei atlieka 4,6 rezultatyvaus perdavimo.

Video:

Video:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...