Los Andželo „Lakers“ sutriuškino „Warriors“ – pastarieji pralaimėjo 10-tą kartą sezone

NBA lygoje Los Andželo „Lakers“ (9-2) krepšininkai ir toliau sunkiai sustabdomi. Šios nakties rungtynėse jie be didesnio vargo nugalėjo stringantį Oklando „Golden State Warriors“ (2-10) klubą rezultatu 120:94 (38:26, 29:29, 31:27, 22:12).

Jau pirmame kėlinyje matėsi Los Andželo atstovų pranašumas. Nors, prieš ilgąją pertrauką niekas nepasikeitė, o komandos sužaidė lygų kėlinį, tačiau jau antroje rungtynių dalyje Lebrono Jameso ekipos atotrūkis tik didėjo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo L. Jamesas su 23 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais bei 12 rezultatyvių perdavimų.

Jam talkino K. Kuzma su 22 taškais, J. McGee pridėjo 18.

Pralaimėtojų gretose D. Russellas surinko 21 tašką, E. Paschallis 15.