Los Andželo derbyje triumfavo L. Jamesas

NBA lygoje dar kartą savo santykius išsiaiškino dvi Los Andželo komandos, kurios taip pat yra vienos geriausių šiame sezone iš visų ekipų. "Lakers" (49-13) pranoko "Clippers" (43-20) rezultatu 112:103 (27:25, 22:28, 36:28, 27:22).

Susitikimas buvo vienas iš kovingesnių, o jau pirmame kėlinyje abi komandos atkakliai nepaleido iš akių viena kitos. Prieš ilgąją pertrauką "Clippers" sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau trečiame ketvirtyje vėl pirmavo "Lakers", o ketvirtame pavyko dar atitrūkti nuo priešininkų.

Nugalėtojų gretose Anthony Davisas pelnė 30 taškų, LeBronas Jamesas 28, Avery Bradley 24.

Pralaimėjusių komandoje Paulas George‘as surinko 31 tašką, Kawhi Leonardas 27, Montrezlas Harellas 20.