Londone vykusiame mače – aistros ir Bostono „Celtics“ klubo pergalė

Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę Bostono "Celtics" (34/10) krepšininkai 114:103 (23:28, 25:29, 37:22, 29:24) susitvarkė su Filadelfijos "76ers"(19/20) klubu ir iškovojo 34-ają pergalę NBA reguliariame sezone.

Bostono klubas ir toliau tvirtai žengia pirmoje vietoje rytų konferencijoje, tuo tarpu Filadelfijos krepšininkai vis dar išlieka už atkrintamųjų varžybų borto ir šiuo metu rikiuojasi 9-oje vietoje.

Filadelfijos krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje vienu metu turėjo net 22 taškų pranašumą, tačiau tuomet Bostono klubas laimėjo atkarpą 21:8 ir prieš prasidedant antrąjai pusei skirtumą sušvelnino iki 9 taškų.

Antroji rungtynių pusė kur kas sėkmingiau prasidėjo "Celtics" krepšininkams ir po solidžiai laimėto 3-ojo kėlinio (37:22), susikrovė 6 taškų pranašumą.

Ketvirtasis kėlinys taip pat priklausė rytų konferencijos lyderiams ir įpusėjus jam, "Celtics" jau pirmavo 19 taškų pranašumu. Rungtynių pabaigoje niekas nesikeitė ir Bostono klubas šventė užtikrintą pergalę.

Bostono "Celtics": J.Brownas 21, Kyrie Irvingas 20 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), M.Morrisas 19, A.Horfordas 13.

Filadelfijos "76ers": J.Redickas 22 (7 atk. kam.), B.Simmonsas 16, J.Embiidas 15 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Šaričius 14.