„Lokomotiv“ Vieningoje lygoje pratęsė pergalių seriją

Lietuviškoji Krasnodaro „Lokomotiv“ (14-6) ir toliau sėkmingai žygiuoja VTB Vieningosios lygos pirmenybėse.

Javgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykos rungtynėse 105:94 (29:26, 19:28, 33:20, 24:20) nugalėjo „Kalev“ (6-15) krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją iki penkių paeiliui.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Mindaugas Kuzminskas, kuris per 33 žaidimo minutes pelnė 20 taškų (1/4 trit., 7/10 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Kitas lietuvis Mantas Kalnietis ant parketo praleido 31 minutę ir pelnė 5 taškus (1/4 trit., 1/4 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Po šios pergalės „Lokomotiv“ Vieningoje lygoje ir toliau žygiuoja ketvirtojoje pozicijoje bei viena pergale atsilieka nuo antrojoje ir trečiojoje pozicijoje esančių CSKA ir „Unics“ ekipų.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20, Drew Gordonas 19 , Willas Cummingsas 18, Nigelas Williamsas-Gossas 15, Reggie Lynchas 14.

„Kalev“: Maurice'as Kempas 20, Chavaughnas Lewisas 14, Rauno Nurgeris 13, Janari Joesaaras 12, Marcusas Keene'as, Tanelas Kurbas ir Devinas Thomasas po 10.