„Lokomotiv“ užbaigė „Khimki“ sezoną

VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio etapą sėkmingai peržengė Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai. Javgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykos rungtynėse 92:85 (22:23, 23:29, 23:14, 24:19) nugalėjo itin nesėkmingą sezoną turintį Maskvos srities „Khimki“ ir žengė į serijoje triumfavo 2-0 bei žengė į čempionato pusfinalį.

Mindaugas Kuzminskas ant parketo praleido 32 minutes ir pelnė 10 taškų (1/6 trit., 2/2 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 3 kartus ir surinko 14 naudingumo balų.

Šeimininkai rungtynėse pirmavo bene visus tris kėlinius. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Lokomotiv“ perėmė rungtynių kontrolę ir susikūrė neženklų pranašumą. Vis tik, įpusėjus lemiamam ketvirčiui šeimininkai sugebėjo dar kartą persverti rezultatą. Likus rungtyniauti kiek daugiau nei minutei Kuzminskas smeigė tritaškį iš sukūrė svečiams rekordinį 7 taškų pranašumą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Nigelas Williamsas-Gossas, kuris per 38 minutes pelnė 30 taškų (0/2 trit., 8/11 dvit., 14/15 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose labiausiai išsiskyrė nė vieno tolimo metimo nepataikęs Aleksėjus Švedas, kuris per 33 minutes pelnė 16 taškų (0/8 trit., 7/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lokomotiv“ čempionato pusfinalyje susitiks su UNIKS ir „Stelmet“ ekipos nugalėtojais.

„Khimki“: Aleksejus Švedas 16, Antonas Ponkrašovas 14, Errickas McCollumas 13, Sergejus Karasiovas 12.

„Lokomotiv“: Nigelas Williamsas-Gossas 30, Kevinas Hervey 28, Mindaugas Kuzminskas ir Drew Gordonas po 10.