Lojalumo pavyzdys: A. Švedas atmetė 4 NBA klubų pasiūlymus, kad liktų „Chimki“

2018-08-20 11:26 Krepsinis

Maskvos srities „Chimki“ komanda galėjo prarasti didžiausią komandos žvaigždę Aleksejų Švedą.

Teigiama, kad rusas sulaukė keturių NBA komandų pasiūlymų, tačiau juos visus atmetė, kad liktų „Chimki“ gretose. Ruso agentas pats patvirtino, kad buvo dėmesys iš NBA klubų.

„Kiekvienais metais NBA rodo dėmesį Aleksejui Švedui. Šio tarpsezonio metu dėmesį rodė ir kontraktus siūlė Naujojo Orleano „Pelicans“, Memfio „Grizzlies“, Minesotos „Timberwolves“ ir Finikso „Suns“. Geriausias pasiūlymas buvo 4 mln. JAV dolerių, bet tai neapdengė mūsų norų. Taip pat buvo ir du minimalios vertės kontraktai“, - kalbėjo krepšininko agentas.

Krepšininko agentas buvo itin nepatenkintas siūlomais kontraktais jo klientui.
„NBA komandų vadovai turi suprasti, kad Aleksejus nieko nebeturi įrodyti. Jis jau yra parodęs visus savo sugebėjimus. Jis lygoje žaidė trejus metus ir žaidė kylančių žvaigždžių rungtynėse. 2014-15 metų sezone jis rinko po 15 taškų su Niujorko „Knicks“, kas tik parodo, kad jis gali puikiai žaisti ir už Atlanto.

Švedui siūlomi kontraktai turėtų būti bent dvigubai didesni negu ką mums dabar siūlė. Tačiau NBA yra geriausia lyga pasaulyje ir kai tu išvyksti į Europą, norėdamas sugrįžti, tu sugrįši pagal komandų terminus“, - pridėjo agentas.

Praėjusį sezoną rusas Eurolygoje per 34 rungtynes rinko po 21,8 taško ir atliko po 5,2 rezultatyvaus perdavimo.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...