LKL pirmenybėse – pirmoji „Šiaulių“ pergalė

lkl.lt

„Betsafe–LKL“ pirmenybėse nebeliko be pergalių esančių komandų po to, kai „Šiauliai“ (1/11) rungtynių pradžioje sudavė itin stiprų smūgį „Skycop“ (4/8) ekipai ir įsirašė pirmąjį laimėjimą šį sezoną.

Po pirmųjų 10 minučių 19 taškų pranašumą turėję „Šiauliai“ prieniškiams intrigos atkurti neleido ir iškovojo pergalę 88:80 (30:11, 17:24, 15:16, 26:29).

Rezultatyviausią karjeros mačą sužaidęs Benas Griciūnas pelnė 16 taškų, tačiau jį pristabdė ketvirtajame kėlinyje patirta trauma. Aukštaūgis paliko aikštę šlubčiodamas, tačiau iš jo lyderio rolę perėmė Evaldas Šaulys, surinkęs 21 tašką.

„Skycop“ neišgelbėjo be keitimų rungtyniavęs Martynas Gecevičius, kuris smeigė 6 tritaškius ir surinko 22 taškus.

„Šiauliai“ rungtynes pradėjo tiesiog nuostabiai ir iškart pasiuntė prieniškius į nokdauną. Svečiai iš Šiaulių jau po 10 minučių turėjo itin solidžią persvarą – 30:11.

Vis dėlto tris tritaškius per du kėlinius pataikęs M, Gecevičius iki ilgosios pertraukos padėjo prieniškiams sumažinti deficitą iki 12 (35:47).

„Šiauliai“ trečiajame kėlinyje buvo ir vėl nutolę nuo varžovų (62:40), tačiau keturios klaidos ketvirčio pabaigoje leido „Skycop“ krepšininkams spurtuoti 11:0 bei priartėti iki 11 taškų prieš lemiamą kėlinį – 51:62.

Nors ketvirtojo kėlinio metu „Skycop“ sumažino deficitą iki 8 taškų, arčiau „Šiauliai“ varžovų nebeprisileido. Geriau susitikimą užbaigę „Šiauliai“ sugebėjo nutraukti 11 pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Antanas Sireikia šiose rungtynėse buvo priverstas verstis be vieno iš svarbiausio komandos krepšininko – Beno Ūdro. Dėl traumos negalėjęs žaisti puolėjas būtų žengęs ant parketo kritiniu atveju, tačiau A. Sireikai lyderio pagalbos neprireikė.