LKF pristabdė V. Kariniausko persikėlimą į Graikijos ekipą

Šiandien 16:56 krepst

Lažybų skandale atsidūręs ir su Panevėžio „Lietkabeliu“ išsiskyręs Vaidas Kariniauskas lengvai į naują ekipą gali nepersikelti.

Graikijos krepšinio lygos Kymio „BC Kymis“ ekipa ketvirtadienio popietę į Lietuvos krepšinio federaciją kreipėsi su prašymu išduoti Kariniausko paleidžiamąjį raštą, tačiau LKF dėl galimo krepšininko įsipainiojimo į lažybas to daryti neskubės.

„Apie galimai padarytus pažeidimus informavome FIBA ir Graikijos krepšinio federaciją. Kol negausime atsakymo iš jų, tol paleidžiamojo rašto neišduosime“, – oficialią LKF poziciją tinklalapiui „BasketNews.lt“ pateikė LKF viešųjų ryšių vadovas Vaidotas Zajarskas.

Nesąžiningu žaidimu FIBA Čempionų lygos rungtynėse įtariamo Kariniausko atvejo tyrimas trečiadienį iš Lošimų priežiūros tarnybos (LPT) pateko į policijos rankas.

„Visada netoleruojame tokių atvejų, tai bloga sporto yda. Esame išsiuntę raštą „Lietkabelio“ klubui ir prašėme pateikti informaciją apie klubo veiksmus žaidėjo atžvilgiu dėl galimos manipuliacijos sporto varžybų rezultatais.

Pasitikime Lietuvos teisėsauga, kuri šiuo metu yra gavusi medžiagą ir ją vertina“, – teigė LKF atstovas Vaidotas Zajarskas.

Šiandien ryte Kariniauskas buvo pastebėtas oro uoste. Apie „Lietkabelio“ ir Kariniausko išsiskyrimą oficialiai paskelbta ketvirtadienį popiet.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...