„Lietuvos ryto“ jaunimo ekipos nariai po triumfo Belgrade įkliuvo vartojantys alkoholį

2018-05-22 17:56 basketnews.lt

Vilniaus „Lietuvos ryto“ triumfas Eurolygos jaunimo turnyre pažymėtas taip, kaip nepilnamečiams nepridera.

Tinklalapį „BasketNews.lt“ pasiekė anoniminė informacija, jog po jaunimo turnyro finalo Belgrade komandos atstovai prigavo 4-5 jaunuolius, vartojančius alkoholį. Teigiama, kad tarp drausmę pažeidusių krepšininkų buvo 17-metis Deividas Sirvydis, 16-metis Marekas Blaževičius ir 17-metis Simas Jarumbauskas.

Anoniminis šaltinis pabrėžė, kad šią informaciją žino visi komandos nariai. Anot informacijos, dėl kai kurių įkliuvusių krepšininkų keliamas klausimas, ar jie toliau gali likti „Lietuvos ryte“.

BasketNews.lt“ susisiekus su jaunimo komandos treneriu Arvydu Gronskiu, šis informacijos apie tai komentuoti nepanoro, tačiau jos ir nepaneigė.

Anoniminis šaltinio duomenimis, „Lietuvos ryto“ vadovybė yra susipažinusi su šia informacija. Visgi klubo generalinis direktorius Darius Gudelis į skambučius neatsakė, o direktoriaus pavaduotojas Martynas Purlys tinklalapiui „BasketNews.lt“ teigė, kad informacijos apie drausmės pažeidimą neturi.

Deividas Sirvydis tapo Eurolygos jaunimo turnyro MVP. Jis vidutiniškai pelnė po 15 taškų, atkovojo po 4,5 kamuolio ir atliko po 3 rezultatyvius perdavimus.

Blaževičius finaliniame turnyre vidutiniškai rinko po 13,3 taško ir atkovojo po 7,8 kamuolio, o Jarumbauskas pelnė po 7,3 taško ir sugriebė po 4,5 kamuolio.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...