Lietuvos krepšinio rinktinė penktąjį langą užbaigė pergale prieš kroatus

Lietuvos rinktinė po pirmojo pralaimėjimo atrankoje į 2019 m. pasaulio čempionatą reabilitavosi galinga pergale Vilniuje.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai „Siemens“ arenoje 79:62 (26:11, 17:28, 24:10, 12:13) sutriuškino Kroatiją ir penktąjį langą užbaigė 9 laimėjimu per 10 rungtynių.

Lietuviai visas rungtynes žaidė užtikrintai ir nė karto neleido įsiveržti į priekį kroatams.

Po ilgosios pertraukos Dainiaus Adomaičio kariauna turėjo tik keturių taškų pranašumą, tačiau į priekį šovė trečiajame kėlinyje, kuriame jau turėjo įgiję dviženklį pranašumą.

Lietuva: Renaldas Seibutis 15, Martynas Echodas 12 (10 atk. kam.), Rokas Giedraitis 10, Arnas Butkevičius (4 rez. perd.) ir Mantas Kalnietis (7 rez. perd.) – po 8.

Kroatija: Miro Bilanas 12, Tomislavas Zubčičius 11 (3/13 metimai), Jakovas Mustapičius 10.