Lietuvos krepšinio rinktinė patyrė pirmąją nesėkmę pasaulio čempionato atrankoje

Po savuoju krepšiu nesusitvarkiusi Lietuvos rinktinė krito Brešoje.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 65:70 (24:20, 11:22, 18:11, 12:17) nusileido Italijos krepšininkams ir atrankoje į 2019 m. pasaulio čempionatą pralaimėjo pirmąkart po 8 pergalių paeiliui.

Lietuviai rungtynes pradėjo gerai – per pirmąjį kėlinį sumetė 24 taškus ir įgijo keturių taškų pranašumą.

Adomaičio kariauna su sunkumais susidūrė antrajame kėlinyje, kuriame sumetė viso labo 11 taškų ir varžovams leido pabėgti į priekį septyniais taškais.

Po pertraukos lietuviams pavyko pristabdyti italų puolimą ir per kėlinį praleido tik 11 taškų, tačiau antrajame kėlinyje italai atsitiesė ir pasiekė pergalę penkių taškų pranašumu.

Lietuvių gretose rezultatyviausiai žaidė Mantas Kalnietis, įmetęs 15 taškų. Dar dešimt pridėjo Jonas Mačiulis.

Lietuvos rinktinei šis pralaimėjimas nereiškia nieko, o štai italams pergalė atvėrė duris į pasaulio čempionatą.

Italija: Awudu Abassas 13, Achille Polonara 11 (7 atk. kam.), Pietro Aradori 8 (3/13 metimai, 7 atk. kam.).

Lietuva: Mantas Kalnietis 15 (4 kld.), Jonas Mačiulis 10 (10 atk. kam.), Renaldas Seibutis 9.