Lietuvos 20-mečių rinktinė krito prieš Izraelį ir pasitraukė iš kovos dėl medalių

krepsinionamai.lt

Lietuvos dvidešimtmečių vaikinų krepšinio rinktinė baigė kovą dėl medalių Europos čempionate. Ketvirtfinalio rungtynėse Donaldo Kairio auklėtiniai 78:94 (18:20, 26:33, 17:23, 17:18) turėjo pripažinti Izraelio ekipos pranašumą.

Lietuviai sunkiai pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmam ketvirčiui buvo pelnę tik 4-is taškus, kai tuo metu varžovai – 14-a. Kėlinio pabaigoje dvidešimtmečiams pavyko atsitiesti ir sušvelninti skirtumą (18:20).

Antrąjį kėlinį vėl geriau pradėjo aikštelės šeimininkai (32:23), o likus žaisti keturias minutes jau turėjo 16-os taškų deficitą (31:47). Ketvirčio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė lietuviai ir sumažino atsilikimą, o trečio kėlinio pradžioje po Luko Ulecko tritaškio lietuviai priartėjo (51:53).

Varžovai atsakė galingu spurtu (14:2) ir lietuviams jau nepavyko priartėti ir atkurti intrigos.

Pusfinalyje dėl 5-8 vietų lietuviai penktadienį susitiks su Kroatijos rinktine. Rungtynių pradžia 14 valandą 15 minučių.