Lietuvių vedama „Lokomotiv“ pralaimėjo lemiamame Europos taurės mače

Krasnodaro „Lokomotiv“ Europos taurės rungtynėse neprilygo Kazanės „UNIKS krepšininkams ir baigė kovas ketvirtfinalio etape.

Javgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykos rungtynėse 78:82 (24:18, 13:23, 19:18, 22:23) nusileido UNIKS ekipai ir pralaimėjo seriją 1-2.

Lietuvių vedama „Lokomotiv“ pirmąjį kėlinį pradėjo demonstruodami puikų puolimą ir išsiveržė į priekį 6 taškais. Vis tik antrajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo perimti rungtynių kontrolę ir persvėrė rezultatą. Rungtynėms artėjant prie pabaigos UNIKS pirmavo 4 taškais, tačiau Mindaugo Kuzminsko realizuoti baudos metimai atsilikimą sumažino iki vos 2 taškų. Vis dėlto, O.White’o dvitaškis likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos paskandino „Lokomotiv“ šansus žengti į kitą etapą.

Mantas Kalnietis per 36 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (2/4 trit., 5/9 dvit., 7/8 baud.) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu Mindaugas Kuzminskas per 32 žaidimo minutes pelnė 15 taškų (2/4 trit., 1/4 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jamaras Smithas, kuris per 33 minutes pelnė 20 taškų (4/4 trit., 4/9 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.