Trijų lietuvių susidūrime „Fenerbahče“ nukovė „Baskonia“

Ketvirtąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahče“ (9-10) krepšininkai.

I.Kokoskovo auklėtiniai su Edgaru Ulanovu priešakį namuose 96:76 (28:18, 23:23, 24:15, 21:20) susidorojo su Vitorijos „Baskonia“ (9-10) krepšininkais.

Turkijos klubas į priekį išsiveržė dar pirmojo kėlinio pradžioje, o prieš prasidedant antrajam kėliniui turėjo 10 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje „Baskonia“ greitai prisivijo varžovus, tačiau šeimininkai likus kiek mažiau nei keturioms minutėms iki ilgosios pertraukos dar sykį persvarą padidino iki 10 taškų – 51:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ženkliai nesikeitė. Šeimininkai ir toliau dominavo aikštelėje ir persvarą padidino iki 20 taškų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Nando De Colo, kuris per 30 aikštėje praleistų minučių pelnė 27 taškus (4/7 trit., 7/9 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 30 naudingumo balų.

„Fenerbahče“ gretose Edgaras Ulanovas aikštėje praleido beveik 18 minučių per kurias pelnė 5 taškus (1/2 trit., 1/1 dvit.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose Rokas Giedraitis per 24 minutes pelnė 8 taškus (2/5 tirt., 1/4 dvit.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis per 15 minučių prisidėjo taip pat 8 taškais (2/3 trit., 1/2 dvit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 27 (7/9 dvit., 4/7 trit., 30 naud. bal.), Janas Vesely 17 (8/10 dvit.), Lorenzo Brownas 14 (4/7 trit.), Marko Guduričius 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Baskonia“: Alecas Petersas 15, Achille Polonara ir Zoranas Dragičius po 12, Tadas Sedekerskis, Rokas Giedraitis ir Luca Vildoza po 8.