Lietuvių akistatoje – užtikrinta „Raptors“ pergalė

Praėjusią naktį Toronte susigrūmė dvi lietuvišką akcentą turinčios ekipos. Vietos „Raptors“ su Jonu Valančiūnu nesunkiai 92:73 susitvarkė su Domanto Sabonio Indianos „Pacers“.

„Raptors“ šiose rungtynėse užsitikrino pirmąją vietą Rytų konferencijoje ir tai yra pirmas kartas klubo istorijoje.

Šiame susitikime J. Valančiūnas per 22 minutes pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, blokvo metimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Tuo metu D. Sabonis per 21 minutę pelnė taip pat 8 taškus (2/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir po dukart suklydo bei prasižengė.

„Raptors“ geležinę gynybą demonstruoja jau antrose iš eilės rungtynėse. Užvakar Bostono „Celtics“ į „Raptors“ krepšį įmetė vos 78 taškus, o šiąnakt „Pacers“ tik 73.

„Raptors“ gretose rezultatyviausias buvo Serge‘as Ibaka pelnęs 25 taškus (5/7 trit.), DeMaras DeRozanas pridėjo 12 (8 rez. perd.), Jakobas Poeltlas 10.

„Pacers“ gretose Glennas Robinsonas pelnė 12 taškų, Trevoras Bookeris 11, D. Sabonis 8.