Lietuviškoje akistatoje D. Dulkys pasirodė fantastiškai, tačiau pergalę šventė R. Giedraičio klubas (VIDEO)

EuroCup "7days" turnyre netrūksta įdomių akistatų, o šį kartą savo jėgas tarpusavyje išmėgino ir lietuvių atstovaujami klubai. Rokas Giedraitis su Berlyno "Alba" (7/2) pranoko puikiai namuose žaidusį Deividą Dulkį ir Gdynios "Arka" (1/8) komandą. Galutinis rungtynių rezultatas 64-76 (12:19, 21:25, 19:17, 12:15) svečių naudai.

Jau nuo pirmo kėlinio Vokietijos krepšininkai išsiveržė į priekį ir vis didino savo pranašumą ir neleido varžovam priartėti.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir tris kartus perėmė varžovų kamuolį, bei prasižengė tiek pat.

Nielsas Giffey buvo rezultatyviausias ir pelnė 18 taškų.

Pralaimėtojų gretose spindėjo Deividas Dulkys, kuris per 22 minutes pelnė 22 taškus (2/2 dvitaškiai, 6/10 tritaškiai), jis taip pat atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, vieną perėmė ir suklydo kartą, o taisykles pažeidė du kartus.