Lietuviškasis „AX Milan“ vieno taško skirtumu iškovojo pergalę ir išlieka nepralaimėjęs Italijoje (VIDEO)

Lietuvių atstovaujamas Italijos klubas ir toliau skina pergales savo lygoje, kurioje dar nėra pralaimėjęs. "AX Milan" (8/0) komanda 8-tame lygos susitikime, namuose, vienu tašku nugalėjo Cremona "Vanoli" (5/3), galutinis rungtynių rezultatas 76:75 (11:20, 18:15, 27:20, 20:20).

Rungtynės buvo įtemptos, o jau pirmame kėlinyje svečiai pademonstravo gerą žaidimą ir namams teko vytis. Visgi po sėkmingo antro ir trečio kėlinio rezultatas buvo teigiamas Milanui, o ketvirtą kėlinį komandos sužaidė lygiai.

Mindaugas Kuzminskas buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje ir per 17 minučių pelnė 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/8 baudos metimai), taip pat jis atkovojo 3 kamuolius, padarė klaidą ir kartą prasižengė, bei išprovokavo penkias varžovų pražangas.

Artūras Gudaitis nebuvo registruotas šioms rungtynėms.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Kalebas Tarczewskis 15, tuo tarpu Mike James'as buvo kuklus.

Pralaimėtojų gretose Andrew Crafword'as pelnė 21 tašką ir buvo rezultatyviausias.