Lietuviškasis „Ax Armani“ reabilitavosi po pirmo pralaimėjimo Italijoje (VIDEO)

Lietuvių atstovaujamas Italijos "Ax Armani" (13-1) klubas pasiekė jau 13-tą pergalę savo lygoje ir atsigavo po netikėto pralaimėjimo praeitame ture. Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas padėjo iškovoti pergalę namuose prieš Trento (6-8) klubą rezultatu 86:78 (18:18, 21:22, 25:11 22:27).

Pirmi du kėliniai Eurolygos klubui nesiklostė pakankamai sėkmingai ir jie nesugebėjo susikurti jokio pranašumo. Visgi po ilgosios pertraukos pavyko perlaužti varžovų gynybą ir pakankamai atitrūkti nuo varžovų, kurie 4 kėlinyje nepanaikino deficito.

A. Gudaitis per 27 minutes surinko 19 taškų (7/10 dvitaškiai, 5/6 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau prarado 2 kamuolius ir prasižengė 3 kartus.

M. Kuzminskas žaidė 30 minučių ir surinko 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/5 baudos metimai), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, suklydo kartą ir subaudavo 2 kartus.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Devyn Marble su 14 taškų.