Lietuviškame susitikime D. Sabonio sėkmingas žaidimas ir jo komandos pergalė (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujančių lietuvių komandos ir vėl susitiko, tačiau šiais metais vienu metu jų žaidžiančių išvysti nepavyksta dėl traumų. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (32-15) ekipa namuose nugalėjo Toronto "Raptors" (36-14) su vis dar nežaidžiančiu Jonu Valančiūnu. Galutinis susitikimo rezultatas 110-106 (24:16, 35:31, 25:28, 26:31).

Nors rezultatas ir artimas, tačiau komandos lyderio role apsikeitė tik du kartus, o nuo pirmo kėlinio pirmavę Indianos krepšininkai prieš ilgąją pertrauką dar padidino pranašumą ir taip jo neišleido per likusias mačo dalis.

Domantas Sabonis žaidė 14 minučių ir pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, tačiau prasižengė 5 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo Thaddeusas Youngas su 23 taškais, Darrenas Collisonas pridėjo 17.

Pralaimėtojų gretose Serge Ibaka pelnė 23 taškus, o dar 20 pridėjo Kyle Lowry.