Lietuvio planuose – NBA komandos akcijų įsigijimas

2019-01-08 13:19 extra77

Po visą Europą ir Rytų Aziją išsiplėtusios lietuviško kapitalo aviacijos įmonių grupės "Avia Solutions Group" vadovas Gediminas Žiemelis turi itin ambicingų tikslų sporto pasaulyje.

Verslininkas norėtų savo pinigus investuoti į vienos iš NBA komandos akcijų įsigijimą.

Anot G. Žiemelio, toks pirkinys galėtų atsieiti apie 700 mln. JAV dolerių. Verslininkas atskleidė ir tai, kad norėtų visus savo verslus sujungti į vieną kompaniją ir pasiekti to, kad verslas būtų likvidus visame pasaulyje, o kompanijos akcijos būtų listinguojamos Honkongo akcijų biržoje.

"Nereikia pirkti 100 proc., dalį reikia palikti vietiniams – profsąjungoms, savivaldybei. Pigiausias klubas – Naujojo Orleano "Pelicans", 1 mlrd. dolerių, brangiausias – Niujorko "Knicks", 3,8 mlrd. dolerių", - sakė verslininkas.

Vėliau G. Žiemelis pridūrė, kad savo ateities planuose mato ir Šarūno Jasikevičių: "Statai didesnę areną kitame mieste, nusiperki dvi žvaigždes, pasiimi Jasikevičių treneriu, kiti žaidėjai turi būti pigūs. Žvaigždės pritraukia žiūrovus, bilieto kainą padidini nuo 125 iki 200 dolerių."

Būtent G. Žiemelio pagalba Kauno "Žalgiris" jau antrus metus iš eilės į Eurolygos rungtynes gali skraidyti privačiu lėktuvu.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...