Lietuviai savo laiką išnaudojo gerai, o „Raptors“ ir „Pacers“ šventė pergales (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ir toliau nemažina apsukų ir 102:95 nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ekipą.

Kanados ekipa jau iškovojo dešimtą pergalę per 11 rungtynių bei laimėjo ketvirtą kartą iš eilės išvykoje.

Šiose rungtynėse Jonas Valančiūnas aikštėje praleido 19 minučių, o per jas pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 1/4 baud,), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo, 3 kartus prasižengė.

Rungtynes daug geriau pradėjo „Wizards“ komanda, kuri po kelių akimirkų pirmavo 18:4. Vis dėlto iki kėlinio pabaigos „Raptors“ skirtumą šiek tiek sumažino, o antrajame kėlinyje jį ir persvėrė.

Ketvirtajame kėlinyje „Wizards“ dar buvo susigrąžinusi iniciatyvą, tačiau „Raptors“ surengė spurtą 7:0, kuris leido įsiveržti į priekį, o po to baudų metimais ir iškovoti pergalę.

„Wizards“ ekipoje Otto Porteris pelnė 24 taškus, Bradley Bealas pridėjo 23, Markieffas Morrisas 15, Tomašas Satoransky 10.

„Raptors“ ekipoje DeMaras DeRozanas pelnė 23 taškus, C.J. Milesas 20, Fredas VanVleetas ir J. Valančiūnas po 12, o Kyle‘as Lowry 10.

Tuo metu Indianos „Pacers“ ekipa po pertraukos sugrįžo į pergalių kelią ir 103:96 nugalėjo Milvokio „Bucks“. Prieš tai „Pacers“ buvo pralaimėjusi dvejose rungtynėse iš eilės.

„Pacers“ šiuo metu yra keturių rungtynių išvykų ture, o tai buvo jau trečias susitikimas.

Dar likus minutei po Victoro Oladipo dvitaškio „Pacers“ pirmavo 98:92, tačiau neilgai trukus „Bucks“ sumažino atsilikimą iki 3. Vis dėlto to neužteko, kadangi Indianos ekipa neklydo prie baudų metimų linijos ir iškovojo sudėtingą pergalę.

„Bucks“ ekipoje Khrisas Middletonas pelnė 30 taškų, Giannis Antetokounmpo pridėjo 24 (10 atk. kam.), Ericas Bledsoe 15, o Jabari Parkeris 11.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausias buvo V. Oladipo su 21 tašku, Lance‘as Stephensonas pridėjo 16, Bojanas Bogdanovičius 14, Mylesas turneris 13, Cory Josephas 12.