„Lietkabelis“ tik po atkaklios kovos nugalėjo M. Kupšo vedamą „Juventus“

LKL.lt

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa vos nepaleido pergalės iš rankų „Betsafe–LKL“ čempionate.

Ramūno Butauto auklėtiniai namuose nesulaikė dominavusio Mindaugo Kupšo, tačiau 88:83 parklupdė išretėjusią Utenos „Juventus“ komandą.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Lietkabelis“ (24:20). Antrajame ketvirtyje šeimininkai buvo padidinę persvarą iki 15-os taškų (43:28), tačiau „Juventus“ kėlinį baigė atkarpa 14:5 ir prieš ilgąją pertrauką sušvelnino deficitą – 42:48.

Po ilgosios pertraukos savąjį žaidimą vėl atradę panevėžiečiai prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino dviženklį pranašumą (75:62). Ketvirtojo kėlinio pabaigoje uteniškiai buvo sumažinę skirtumą iki trijų taškų (83:86), tačiau pergalę savo rankose išlaikė „Lietkabelis“ – 88:83.