„Lietkabelis“ po didžiosios pertraukos sutriuškino „Dzūkiją“

LKL.lt informacija

„Lietkabelis“ po didžiosios pertraukos nepaliko vilčių „Dzūkijai“ Dvi skirtingas rungtynių puses sužaidęs Panevėžio „Lietkabelis“ (19-11) atsitiesė po praėjusį savaitgalį patirto netikėto pralaimėjimo Utenos „Juventus“ ekipai.

Po didžiosios pertraukos pavyzdingą gynybą demonstravę Ramūno Butauto auklėtiniai namuose 95:64 (22:20, 18:14, 20:11, 35:19) sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ (9-21) krepšininkus.

Į pergalę šeimininkus vedė 19 taškų pelnęs Gintaras Leonavičius.

Antrojo ketvirčio pabaigoje alytiškiai atsilikinėjo tik 34:35, tačiau „Lietkabelis“ spurtavo 10:0 ir vos prasidėjus antrai mačo pusei įgijo dviženklį pranašumą 45:34.

Dažnai klydusių Alaro Varrako auklėtinių puolimas vėliau dar labiau užstrigo, o tuo pasinaudojęs „Lietkabelis“ prieš ketvirtąjį kėlinį surengė dar vieną spurtą 9:0 bei nutolo 56:39.

Per paskutines 10 minučių „Dzūkijai“ išsigelbėti nepavyko: svečių deficitas toliau augo, o finalinė sirena užfiksavo jų pralaimėjimą 31 taško skirtumu.

Alytaus ekipa patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. Ketvirtadienį pasivyti pagal pergales ją gali Kėdainių „Nevėžis“.

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 19, Donatas Tarolis 14, Žanis Peineris (7 atk. kam.) ir Lukas Aukštikalnis po 12.

„Dzūkija“: Nikolaos Stylianou 12, Paulius Petrilevičius (5 kl.) ir Gediminas Žalalis po 11.