„Lietkabelis“ patyrė nesėkmę Prancūzijoje ir prarado šansus patekti į kitą etapą

kklietkabelis.lt

FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (4/8), kuris svečiuose 91:99 (25:20, 19:17, 20:31, 27:31) nusileido pagal pergalių skaičių panevėžiečius pasivijusiems Dižono JDA (4/8) krepšininkams.

Trečiajame kėlinyje iš aikštės už techninę ir nesportinę pražangas buvo išvytas Stefanas Sinocevas, o ketvirtojo ketvirčio antroje dalyje – ir vyr. treneris Nenadas Čanakas, kuris gavo techninę pražangą.

Šis pralaimėjimas užbraukė viltis patekti į kitą turnyro etapą. Automatiškai toliau iš grupės pateko Jeruzalės „Hapoel“, Atėnų AEK ir Bambergo „Brose Bamberg“.

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio priekyje dar buvo JDA ekipa (15:12), tačiau tada trijų minučių atkarpą „Lietkabelis“ laimėjo 10:3 ir išsiveržė į priekį 22:18. Vėliau panevėžiečiams pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų, tačiau dažniausiai komandas skyrė 3-5 taškai, o antrasis kėlinys baigėsi „Lietkabeliui“ pirmaujant 44:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ dar turėjo aštuonių taškų persvarą (49:41), tačiau pekių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 17:6 ir išsiveržė į priekį 58:55. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo JDA pirmaujant keturiais taškais (68:64), o penkių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 17:8 ir sugebėjo padidinti pranašumą iki rekordinio – 85:72. JDA solidų pranašumą išlaikė beveik iki rungtynių pabaigos. Nors per paskutinias dvi minutes vietoje 14 taškų deficito „Lietkabelis“ sugebėjo sumažinti jį iki 6 (91:97), tačiau pasivyti varžovų nebespėjo.

JDA: Davidas Holstonas 31 (7/13 tritaškiai, 6 rez. perd.), Ryanas Pearsonas 18, Axelis Julienas 16 (9 rez. perd.), Gavinas Ware’as 12 (5 praž.).

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 20 (6/6 tritaškiai), Simas Jasaitis 17 (3/8 tritaškiai), Mindaugas Kupšas 15 (9/11 baudų metimai, 7 atk. kam.), Jamaras Wilsonas 10 (4/5 dvitaškiai), Marko Čakarevičius (5 atk. kam.) ir Donatas Tarolis (4/4 dvitaškiai) po 9.