„Lietkabelis“ išvykoje nepasigailėjo „Lietuvos Ryto“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Antrajame kėlinyje nutolęs Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrojo ketvirčio pradžioje susikrovė 22 taškų pranašumą ir 97:81 įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“.

„Mes sužaidėme labai geras rungtynes – gerai pradėjome, namų darbai buvo atlikti, – po pergalės kalbėjo panevėžiečių trenerio asistentas Gintaras Kadžiulis. Likusį laiką prasčiausiai reikėjo išsaugoti persvarą. Gera pradžia davė impulsą, įgavome pasitikėjimą savimi.“

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Žanis Perneris, kuris per 21 minutę pelnė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ ekipos gretose išsiskyrė Lorenzo Williamsas surinkęs 14 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius, Vaidas Čepukaitis pridėjo 11 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Donatas Tarolis įmetė 11 taškų.

„Atvažiavome susikoncentravę gerai žaisti, todėl ir pasiekėme pergalę, – teigė „Lietkabelio“ gynėjas Adas Juškevičius. Šiandien žaidėme kietai – kai vyrai žaidžia būna ir prakirstų antakių, tačiau tai nieko blogo.“

Vilniečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Martynas Echodas, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius. Rokas Giedraitis surinko 12 taškų, Travisas Petersonas pridėjo 11 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Robertas Carteris įmetė 11 taškų.

„Pradžioje rungtynių paleidome varžovus, – kalbėjo „Lietuvos ryto“ puolėjas Mindaugas Lukauskis. Blogai gynėmės, blogai puolėme, deja pasivyti nepavyko. Nieko nepadarysi, tai dar tik sezono pradžia.“

Sužaidus šešias minutes nuo rungtynių pradžios „Lietkabelis“ jau turėjo dviženklį pranašumą (19:9).

Antrąjį kėlinį spurtu 9:0 pradėję panevėžiečiai susikrovė jau 22 taškų persvarą (39:17).

Prieš paskutiniąsias dešimt minučių „Lietuvos ryto“ deficitas buvo išaugęs beveik iki 30 taškų (81:52).